• YouTube
  • patreon
  • Facebook

Profile

Join date: Sep 5, 2022

About

فیلتر کارتریج کاربردهای وسیعی دارد و از نظر شکل ظاهر و ساختار در انواع متفاوت هستند. با این حال، اکثر آنها به گونه ای طراحی شده اند که یکبار مصرف باشند و در صورت گرفتگی تعویض شوند، یا بر حسب مورد، شستشو و نصب مجدد شوند. دو نوع اصلی فیلتر کارتریج عبارتند از:

فیلتر کارتریج عمقی : این فیلترها دارای منافذ یا مش هایی با چگالی گرادیان در سرتاسر محیط فیلتر هستند به طوری که ذرات بزرگتر در نزدیکی سطح محبوس می شوند و ذرات کوچکتری که می توانند به سطح نفوذ کنند نزدیکتر به مرکز فیلتر محبوس می شوند.

فیلتر کارتریج سطحی : این فیلترها اغلب برای ایجاد یک ناحیه فیلتراسیون بزرگ، چین‌دار می‌شوند. اگرچه فیلتراسیون با این انواع فقط بر روی سطح محیط انجام می شود، اما سطح کل فیلتر آنها همچنان می تواند بسیار زیاد باشد.

فیلترهای کارتریج معمولاً در محفظه فیلتر جامد که بخشی دائمی از سیستم تصفیه آب است یا همان هوزینگ نصب می شوند. رسانه های فیلتر کارتریج (پلی پروپیلن، نخ زخمی ، کاغذ ، غشاهای پلیمری، شیشه و غیره) در هر محصول طبقه بندی می شوند تا نصاب بتواند سطح معینی از فیلتراسیون را اعمال کند. فیلترهای کارتریج در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلتر کارتریج:

فیلتر کارتریج آب ساخته شده از پلی پروپیلن، مقاوم در برابر مواد شیمیایی و مستعمرات باکتری.

بدنه های فیلتر کارتریج ها از پلاستیک با مقاومت بالا ساخته شده اند و دارای یک دریچه هواکش/کاهش فشار هستند.

بسته به ارتفاع 10 یا 20 اینچ دو مدل فیلتر کارتریج موجود است.

فیلتر کارتریج می توانند:

GAC (کربن فعال دانه ای) زمانی که برای تصحیح پارامترهای رنگ، بو و طعم ناخوشایند، کدورت استفاده می شود. کلر آزاد، تری هالومتان ها (THMs)، کلروفرم، حشره کش ها، علف کش ها، هیدروکربن های آروماتیک چند هسته ای (PNAs)، بی فنل های پلی کلره (PCBs)، مواد آلی فرار (VOCs)، تری کلرواتیلن، تری کلرواتان، و صدها ترکیبات دیگر از ترکیبات بنزن در آب را حذف می کند.

فیلتر کارتریج pp (پلی پروپیلن) برای حذف آلاینده های جامد: ماسه، لجن، زنگ، میکروارگانیسم ها و سایر رسوبات مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلتر کارتریج پلی پروپیلن با ظرافت فیلتر ذرات 1، 5، 20 میکرون موجود است.

فیلتر کارتریج بسته به محتوای سوسپانسیون جامد در آب مورد استفاده تغییر می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با فیلتر کارتریج به وب سایت سازآب مراجعه نمایید.

  • patreon
  • Facebook
  • Facebook

For Pixar Fans Only 2020-2022

S

sazaaabcurtrrige

More actions